BRUNETKI, BLONDYNKI..., CZYLI WSZYSTKO O KOBIETACH

8 marca 2019 r. w Zespole Oświatowym w Skibniewie świętowano Dzień Kobiet. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował słodkie co nieco dla wszystkich koleżanek oraz życzenia i drobne upominki dla pań pracujących w szkole. Największą atrakcją okazały się Wybory Miss Szkoły - zabawne konkurencje, w których wzięły udział kandydatki do tytułu miss - przedstawicielki klas IV - VIII szkoły podstawowej (Julia Retko, Otylia Grelik, Aleksandra Mąka, Natalia Paprocka, Aleksandra Kryczka) i kl. III gimnazjum (Kinga Zawadzka). Dziewczyny z wdziękiem i gracją zaprezentowały się szkolnej publiczności na czerwonym dywanie, zatańczyły makarenę oraz zmierzyły się z kilkoma zadaniami, poddając się ocenie męskiego jury, które brało pod uwagę nie tylko prezencję i urok osobisty, ale także sprawność fizyczną, znajomość zasad savoir vivre, poczucie humoru, inteligencję i elokwencję. Kandydatki do tytułu miss m. in. musiały wykazać się kobiecą intuicją w kategoriach: Miara na oko oraz Świat zapachów, a także wieloma umiejętnościami, zaradnością i pomysłowością w nietypowych sytuacjach z kategorii Nasz męski świat.

Werdykt jury:
III Wicemiss, Miss Obiektywu oraz Miss Publiczności - Julia Retko, kl. IV,
II Wicemiss - Aleksandra Kryczka, kl. VIII,
I Wicemiss - Aleksandra Mąka, kl. VI,
Miss Szkoły 2019 - Kinga Zawadzka, kl. III gimnazjum.

Joanna Próchenko